خانه

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD کارخانه تور

چت IM آنلاین در حال حاضر
 • خط تولید

  Our company has more than 25 years producing and exporting experience. شرکت ما بیش از 25 سال تجربه تولید و صادرات دارد. Our products have been exported to most countries of the world, like Russia, America, Australia, philippne, indonesia, south africa and so on. محصولات ما به اکثر کشورهای جهان مانند روسیه ، آمریکا ، استرالیا ، فیلیپن ، اندونزی ، آفریقای جنوبی و غیره صادر شده است. Because of rich exporting experience,we can provide popular canvas type to our clients, and also can customize equipment based on our client's detailed requirement. به دلیل تجربه صادرات غنی ، ما می توانیم نوع بوم محبوب را به مشتریان خود ارائه دهیم ، همچنین می توانیم تجهیزات را بر اساس نیاز دقیق مشتری خود سفارشی سازی کنیم.

   

  ما دپارتمانهای QC مستقلی هم در این شرکت و هم در کارخانه ها داریم که کیفیت هر فرآیند را به شدت کنترل می کنند تا خطوط تولید ما بتوانند به استانداردهای ملی چین ، حتی استانداردهای بین المللی برسند.

   

   

  Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

 • OEM / ODM

  در سال های اخیر، با توسعه ما، ما به طور فزاینده ای سرمایه گذاری بیشتر در فن آوری، آوردن تجهیزات پیشرفته، مدرن مدل مدیریت کسب و کار را به طور مداوم و ایجاد حس انسانیت در فرهنگ شرکت های ما است. این باعث می شود که شرکت ما در زمینه صنایع نساجی قرار گیرد. ما داریم به تکنیک های پیشرفته تولید و بازرسی کامل می پردازیم، حالت مدیریت را بهبود می بخشد و آموزش کارکنانی که از کیفیت بالا و سطح فنی بالا هستند

 • تحقیق و توسعه

  در حال حاضر، شرکت ما مجموعه ای از سیستم بازرسی کیفیت کامل را تشکیل داده است. ما در توسعه بازار تمرکز می کنیم و منابع مالی را برای ایجاد مرکز تحقیق و توسعه تزریق می کنیم. ما می توانیم محصولات مختلف مطابق با الزامات مشتریان ایجاد کنیم. در عین حال، ما کیفیت کیفیت و زمان تحویل را تضمین می کنیم، که به ما کمک می کند شهرت بهتر در سراسر جهان را به دست آوریم.

اطلاعات تماس
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

تماس با شخص: Mr.

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)